Menu
Hjemmekampe
September 2022
28.
onsdag
17.30
Amager Pigefodbold (L2)
-
Kvinder
U14
Ungdomspokalen U14 Piger (09) 22/23 • Pulje 1
Dragør Bk
Sundby Bk. (L1)
Dragør Bk
28.
onsdag
19.00
Dragør
-
Herrer
M+40
M+40 Mester 7M Efterår • Pulje 1
Dragør Bk
AB Tårnby
Dragør Bk
29.
torsdag
18.00
Amager Pigefodbold 3
livescore
-
Kvinder
U13
U13 Piger 1 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række • 1A
Dragør Bk
FA 2000 2
Dragør Bk
Oktober 2022
1.
lørdag
10.00
Dragør BK 1
-
Kvinder
U11
U11 Piger (12) 3 8v8 Efterår • Pulje 1
Dragør Bk
BK Hellas 1
Dragør Bk
1.
lørdag
11.15
Dragør BK 1
-
Kvinder
U12
U12 Piger (11) 1 8v8 Efterår • Pulje 1
Dragør Bk
Fremad Valby 1
Dragør Bk
1.
lørdag
14.00
Amager Pigefodbold
-
Kvinder
U16
U16 Piger Øst 2 (07) efterår • Pulje 1
Dragør Bk
GVI
Dragør Bk
1.
lørdag
14.00
Dragør BK
-
Herrer
M+45
M+45 Mester 7M Efterår • Pulje 1
Dragør Bk
AB Tårnby
Dragør Bk
2.
søndag
10.00
Dragør BK 1
-
Herrer
U12
U12 Drenge (11) 8v8 1 Efterår • Pulje 2
Dragør Bk
Aakanden GF 1
Dragør Bk
2.
søndag
10.00
Dragør 2
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (08) Efterår • Pulje 3
Dragør Bk
Kastrup 2
Dragør Bk
2.
søndag
10.00
Dragør 2
-
Herrer
U14
U14 Drenge M (09) Efterår • Mester
Dragør Bk
AB Tårnby 2
Dragør Bk
2.
søndag
14.00
Amager Pigefodbold
-
Kvinder
U18
U18 Piger 2 (05-06) Efterår • Pulje 1
Dragør Bk
Hareskov IF / Farum BK
Dragør Bk
2.
søndag
14.00
Dragør 3
-
Herrer
U13
U13 Drenge 3 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række • P3B
Dragør Bk
Skovshoved IF
Dragør Bk
2.
søndag
16.00
Dragør 3
-
Herrer
U15
U15 Drenge 4 (08) Efterår • Pulje 4
Dragør Bk
FB 2
Dragør Bk
3.
mandag
19.30
Dragør 2
-
Herrer
M+50
M+50 1 7M Efterår • Pulje 1
Dragør Bk
HB
Dragør Bk
4.
tirsdag
18.30
Dragør BK
-
Kvinder
Senior
Kvinde Senior 3 7M Efterår • Pulje 1
Dragør Bk
ØKF
Dragør Bk
4.
tirsdag
19.00
A27 (Ø1)
-
Herrer
U19
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 22/23 • P1
Dragør Bk
Jægersborg (Ø1)
Dragør Bk
5.
onsdag
19.00
Dragør Bk.
-
Herrer
M+32
M+32 Øst 2022 • Pulje 1
Dragør Bk
Hvidovre IF
Dragør Bk
6.
torsdag
19.00
A27 (Ø2)
-
Herrer
U17
Ungdomspokal U17 Drenge (06) 22/23 • P1
Dragør Bk
B 1903 (Ø2)
Dragør Bk
8.
lørdag
10.00
Dragør BK 3
-
Herrer
U12
U12 Drenge (11) 8v8 4 Efterår • Pulje 1
Dragør Bk
Sundby BK 2
Dragør Bk
8.
lørdag
10.00
Dragør BK
-
Herrer
M+50
M+50 Mester 7M Efterår • Pulje 1
Dragør Bk
Fix
Dragør Bk
8.
lørdag
11.15
Dragør BK 2
-
Herrer
U12
U12 Drenge (11) 8v8 3 Efterår • Pulje 1
Dragør Bk
B.1908 2
Dragør Bk
8.
lørdag
12.00
Dragør Bk.
-
Herrer
Senior
Serie 1, P1 22/23 • P1
Dragør Bk
Bk. Hellas
Dragør Bk
8.
lørdag
14.00
A27
-
Herrer
U17
U17 Drenge Øst 2 E 2022 (06) • P2
Dragør Bk
Frederikssund FB
Dragør Bk
8.
lørdag
14.00
Amager Pigefodbold 3
-
Kvinder
U13
U13 Piger 1 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række • 1A
Dragør Bk
B93 2
Dragør Bk
9.
søndag
10.00
Dragør 2
-
Herrer
U17
U17 Drenge M (06) Efterår • Mester
Dragør Bk
Tårnby FF
Dragør Bk
9.
søndag
10.00
Dragør 3
-
Herrer
U17
U17 Drenge 2 (06) Efterår • Pulje 2
Dragør Bk
Hvidovre IF 3
Dragør Bk
9.
søndag
11.55
Dragør BK
-
Kvinder
U6
U6 Piger (17) 3v3 Efterår • Pulje 1
Dragør Bk
KB 1
Dragør Bk
9.
søndag
12.00
A27
-
Herrer
U19
U19 Drenge Øst 1 E 2022 (04) • P1
Dragør Bk
Lyngby Boldklub 2
Dragør Bk
9.
søndag
12.00
A27
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 3 (09) efterår • Pulje B
Dragør Bk
Solrød FC
Dragør Bk
9.
søndag
13.45
Dragør BK 1
-
Kvinder
U8
U8 Piger (15) 3v3 Efterår • Pulje 1
Dragør Bk
FB 1
Dragør Bk
9.
søndag
14.05
Dragør BK 1
-
Kvinder
U8
U8 Piger (15) 3v3 Efterår • Pulje 1
Dragør Bk
AB Tårnby 2
Dragør Bk
9.
søndag
14.25
Dragør BK 1
-
Kvinder
U8
U8 Piger (15) 3v3 Efterår • Pulje 1
Dragør Bk
AB Tårnby 1
Dragør Bk
9.
søndag
16.00
Dragør 2
-
Herrer
Senior
Serie 3, P2/5 Efterår • Pulje 2
Dragør Bk
HB 6
Dragør Bk
11.
tirsdag
17.00
Dragør BK
-
Herrer
U14
Træningskamp U14 Drenge M • Pulje 1
Dragør Bk
Albertslund BS 72
Dragør Bk
11.
tirsdag
18.30
Dragør BK
-
Kvinder
Senior
Kvinde Senior 3 7M Efterår • Pulje 1
Dragør Bk
Zahle Zebras
Dragør Bk
11.
tirsdag
19.30
Dragør BK
-
Herrer
M+45
M+45 Mester 7M Efterår • Pulje 1
Dragør Bk
Skovshoved IF
Dragør Bk
12.
onsdag
18.00
Amager Pigefodbold 2
-
Kvinder
U14
U14 Piger M (09) Efterår • Mester
Dragør Bk
B 1908
Dragør Bk
12.
onsdag
19.00
Dragør
-
Herrer
M+40
M+40 Mester 7M Efterår • Pulje 1
Dragør Bk
Føroyar
Dragør Bk
12.
onsdag
19.30
Dragør 2
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (08) Efterår • Pulje 3
Dragør Bk
AB Tårnby 3
Dragør Bk
13.
torsdag
18.00
Dragør 3
-
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (09) Efterår • P3B
Dragør Bk
FB 2
Dragør Bk
15.
lørdag
10.00
Amager Pigefodbold 3
-
Kvinder
U14
U14 Piger 1 (09) Efterår • Pulje 1
Dragør Bk
Nørrebro United
Dragør Bk
15.
lørdag
12.00
Amager Pigefodbold 2
-
Kvinder
U16
U16 Piger 1 (07/08) Efterår • Pulje 1
Dragør Bk
Husum
Dragør Bk
15.
lørdag
14.00
Dragør
-
Herrer
Senior
Herre Senior 5 7M Efterår • P5
Dragør Bk
CBS Sport
Dragør Bk
15.
lørdag
14.00
Dragør BK
-
Herrer
M+45
M+45 Mester 7M Efterår • Pulje 1
Dragør Bk
Vanløse
Dragør Bk
16.
søndag
10.00
Dragør BK
-
Herrer
M+50
M+50 Mester 7M Efterår • Pulje 1
Dragør Bk
Sundby KFUM
Dragør Bk
16.
søndag
10.00
Dragør 2
-
Herrer
U13
U13 Drenge 1 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række • Pulje 1
Dragør Bk
GVI 2
Dragør Bk
16.
søndag
12.00
Dragør 3
-
Herrer
U15
U15 Drenge 4 (08) Efterår • Pulje 4
Dragør Bk
Østerbro IF 2
Dragør Bk
16.
søndag
14.00
Dragør 2
-
Herrer
U17
U17 Drenge M (06) Efterår • Mester
Dragør Bk
Frem
Dragør Bk